PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736614}

Pakt

7,6 45 120
ocen
7,6 10 1 45120
6,4 12
ocen krytyków
Pakt
powrót do forum serialu Pakt

Ogólnoartystyczne doznania - niezłe. Serial trzyma w napięciu właściwie od początku aż do samego końca. Gra aktorska - jeżeli oceniać na tle innych polskich seriali - fantastyczna, na tle "światowym" - poprawna. Klimat - mi szczególnie do gustu przypadła muzyka świetnie podkreślająca "mroczne" sceny. Wydaje mi się że historia dosyć mało przewidywalna i kilka razy mocno się zdziwiłem co jest zdecydowanie in plus bo o to chyba chodziło. + za intro (choć mam dziwne przeczucie że mocno inspirowane tym z penny dreadful). No i wisienka na torcie- zakończenie. Kto to wymyślił? Dawno nie widziałem tak bzdurnego zakończenia co boli tym bardziej że przez 5,67 odcinka serial trzymał dobry poziom. Równie dobrze można by wymyśleć że za cały "pakt" który morduje dzieci i przez który zabijają się najbogatsi ludzie w kraju odpowiada pani Krysia z gazowni. Końcówka bardzo słabo trzyma się "kupy" i pozostawia potężny niesmak - jest bardzo mało "rzeczywista". Mam na myśli - ciężko sobie wyobrazić, że koleś który jest właścicielem hotelu ma władzę, środki i ludzi żeby robić takie rzeczy. I dlaczego akurat on został ręką sprawiedliwości paktu a nie kto inny? Dodatkowo scena finałowa bardzo słabo zagrana

ocenił(a) serial na 6
pasnik_c

Dość dziwne uczucie. Praktycznie cały czas serial trzyma w napięciu - jest klimat, tajemnica, wciągająca historia, świetne zdjęcia, niezłe aktorstwo. Z odcinka na odcinek sukcesywnie poznajemy co raz więcej szczegółów. Oczekiwania rosną, a rewelacyjny przedostatni epizod daje nadzieję na naprawdę dobry finał. I co? I nic. Okazuje, się, że paktu tak naprawdę nie ma, a cała intryga to tylko biznes. Tyle. The end. Cytując klasyka - cały misterny plan psu w dupę.
Mimo wszystko oglądało się dobrze, choć końcówka mocno rozczarowuje. Za finał ocena dwa oczka w dół.

ocenił(a) serial na 5
pasnik_c

To zakończenie jest tak beznadziejne, że aż nie mogę w to uwierzyć. To tak jakby cały serial robił ktoś, kto naprawdę zna się na rzeczy a dwie ostatnie sceny zrobiło upośledzone dziecko ze szkoły specjalnej. Nie pamiętam kiedy ostatni raz bylem tak rozczarowany finałem jakiegokolwiek serialu.

chwiala

Przepraszam bardzo ale czy możesz nie wciagac w swoje wypowiedzi dzieci z niepełnosprawnością intelektualną? To jest niedojrzałe i obraźliwe, nie życzę Ci żebyś kiedyś pożałował tych słów i miał chore dziecko.

ocenił(a) serial na 5
treepsy

Czy uważasz, że upośledzone dziecko jest potencjalnie dobrym scenarzystą thrillera? Jeśli tak uważasz to przepraszam najmocniej. Ciebie i dziecko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones