PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736614}

Pakt

7,6 45 120
ocen
7,6 10 1 45120
6,4 12
ocen krytyków
Pakt
powrót do forum serialu Pakt

https://www.youtube.com/watch?v=pGO0JfxSIUM&feature=em-uploademail

maciek1989

Dzięki stary:)

maciek1989

Na HBO GO wczoraj były dostępne 2 pierwsze odcinki.

Daveiro_88

..no ale świetnie, że wrzuciłeś na link dla tych, którzy nie mają tej usługi. :)

Daveiro_88

Każdy może za darmo i legalnie obejrzeć pierwszy odcinek na HBO GO. Tak z każdym serialem mają.

krysiron

Jest już 2 odcinek na wkinietv jeżeli ktoś chce sobie zobaczyc. Polecam. Wgniata w fotel.

ocenił(a) serial na 9
Niepokornytz

gdzie jest dostępny drugi odcinek, za darmo bez logowania?

ocenił(a) serial na 8
Tercet

na kinoman tv na przykład :)

użytkownik usunięty
Niepokornytz

nie wiem ja to oglądacie ? zalogowany i nie da się odtworzyć

maciek1989

Cóż, jeśli myślą, że nie udostępniając odcinków online a mam na myśli ściganie każdego udostępnienia w internecie, narobią sobie nowych abonentów hbo to się mylą. Nieliczni po prostu obejrzą serial albo nawet poczują się zachęcenie do obejrzenia pierwowzoru.

japierdacze

Chciałem wrzucić linka z wynikami oglądalności, ale nie można. Łatwo da się znaleźć. HBO podobno jest z nich zadowolone, ale piszą też że Wataha miała lepsze. Oglądałem tylko 2-3 i nijak mnie to nie zaciekawiło, a tu siedzę jak na szpilkach, może poza 3 który był trochę słabszy.

Natomiast HBO udostępnia każdy odcinek na GO tydzien wcześniej niż w TV i w ten sposób też mają niezłą oglądalność. Największy problem tej platformy jest taki, że można zamówić abonament tylko z kablówka, co jest dla mnie totalnym absurdem i średniowieczem.

maxplastic

Zgadzam się, absurd i średniowiecze to doskonałe określenie :D Tymczasem do Internetu trafiają pełne, nowe sezony seriali z Netflix np. Jessica Jones.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones