PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654411}

Na krawędzi

7,4 5 598
ocen
7,4 10 1 5598
Na krawędzi
powrót do forum serialu Na krawędzi

Czy będzie 3 sezon?

ocenił(a) serial na 7

Być może cała sytuacja z Leną, która miała miejsce w odc. 13, wyjaśni się nam w sezonie 3.

Za tygodnikiem "Na Żywo", nr 39 (357) z 25.09.2014:

"Niewykluczone, że oficer Tomasz Kamiński, w którego Marek wciela się w "Na krawędzi", zginie, np. w strzelaninie. Szefostwo musi liczyć się ze zdaniem widzów, a ci nie tolerują osób mających kłopoty z prawem."
Są to ponoć słowa pracownika Polsatu. Kogo dokładnie - nie napisali. Może więc przygotowują trzeci sezon?

ocenił(a) serial na 7
qmateusz

AKTUALIZACJA: Twórcy dementują plotki. Ponoć nikt nic takiego nie powiedział. Jeśli będzie 3 sezon, to Marek Bukowski będzie grał.
A więc jednak nie pracują nad trzecim sezonem. Szkoda byłoby zostawić wątek Leny bez wyjaśnienia.

qmateusz

I bardzo dobrze bez Bukowskiego ten serial straciłby wiele widzów w tym mnie. Mysle, ze na pewno nakręcą 3 sezon, nie zabija sie kur znoszacych złote jaja

ocenił(a) serial na 7
milenasy

Oj niestety, ale serial ma dość słabe wyniki oglądalności. Pierwsze trzy odcinki oglądało w Polsacie średnio 1,4 mln osób (tj. o 0,4 mln mniej niż pierwsza seria). Polsat jest w czasie emisji za TVN i TVP1. Niestety ludzie wolą oglądać, jak Gesslerowa rzuca garnkami. Ciekawe ile osób ogląda serial w Ipla, choć część ogląda go za darmo, jak np. ja, bo mam abonament w Plusie. Szkoda gdyby nie było kolejnego sezonu, ale telewizji musi się to jeszcze opłacać.

qmateusz

Podobno na ipli była dobra oglądalność.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

https://www.youtube.com/watch?v=Ob4c_3LoTxw

ocenił(a) serial na 7
qmateusz

osobiście lepiej jest mi oglądać na ipli niż w tv. A ciekawy jestem co dalej...

qmateusz

Cholera by to , co z tego ,ze doczekałam się WRESZCIE porządnego serialu polskiego , jeśli nie wiadomo czy będzie jego kontynuacja . Nie rozumiem dlaczego szajs typu ; lekarze , prawo agaty (nie wspominając już o tvp) mają oglądalność ,a na krawędzi nie !?!?

ocenił(a) serial na 6
Woodkid

Nie bedzie trzeciego sezonu "Na krawędzi". Zostawią ten serial niedokończony tak samo jak "Fale zbrodni". Zawsze jak im sie coś uda to szybko to niszczą. To były dwa najlepsze seriale kryminalne ale w Polsce już tak jest. Widocznie komuś nie pasowały a teraz zasłaniają się niby małą oglądalnością, która w rzeczywistości była bardzo duża.

ocenił(a) serial na 9
kasienkaslonko

Trafiłeś w sedno

ocenił(a) serial na 8
Woodkid

Dopiero dziś, po latach skończyłam w dwa dni drugi sezon. Zgadzam się w 100%z Twoja opinia. To jeden z najlepszych, jak nie najlepszy polski serial kryminalny! Czemu kręcą te obecne szmiry a nie kontynuują tego? Do kogo pisać by wyrazić swoje oburzenie?

ocenił(a) serial na 4
Barbara_Golacik

Chyba cię lekko poniosło z tym najlepszym serialem kryminalnym. Akurat wątek kryminalny jest najsłabszym elementem.

ocenił(a) serial na 9
qmateusz

Polszmat to na tyle goowniana TV, że nawet jak coś im idzie to na końcu spieprzą ! Wpadki techniczne i programowe są na porządku dziennym, więc nie ma co liczyć na 3 sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones