Piotr Fronczewski

8,2
39 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

biosteron,ginkofar

użytkownik usunięty

Niedawno dowiedziałem się, że razem z Panem Piotrem jesteśmy w tej samej grupie wiekowej ( Pan Piotruś ur.1946, ja -1964 - tylko cyfry na odwrót), i że zgodnie z reklamą specyfiku o nazwie Biosteron, w którą to reklamę tak się Pan Piotr zaangażował, że stracił nawet umiejętność liczenia ( gł. swoich lat) - obaj powinniśmy to łykać! -
" biosteron, dla ludzi jak ja - po 40 -ce"- woła uradowany Pan Piotr!
Drugi taki mądry 60 latek ( tak tak kochany , już za chwileczkę!już za momencik!) to niejaki Andrzej Rosiewicz, którego nawet po Ginkofarze już mało kto pamięta -( 40 lat minęło ....(...) , ginkofar weź i dobrze jest!!! wyśpiewuje artysta, który 20 lat temu już się określił śpiewając , "jak miło być bałwanem". Coś w tym jednak jest.
Rozumiem, że firmy farmaceutyczne dobrze płacą, ale tak się sprostytuować?! Wstyd. "Spece" od reklamy , którzy te "dzieła" stworzyli, to swoją drogą bezrozumne istoty, które nie rozumieją, że taka reklama to ANTYREKLAMA. A Panowie pokroju Rosiewicza i Fronczewskiego zachowują się żałośnie. Czegóż się nie zrobi dla kasy, gdy już nie idzie zawodowo jak kiedyś... No i oczy już nie te...
A może już Wam Panowie reklamować Viagrę? Tylko oszczędźcie
40 -latków, którzy naprawdę jeszcze wiele mogą... Taka reklama to poprostu obelga dla tej grupy wiekowej, która od w/w Panów jednak jest o 15 - 20 lat młodsza ! Zapewniam, nie przemawia perzeze mnie sfrustrowany 40 latek, który nie może się pogodzić z upływającym czasem. Swoją drogą, dotychczas lubiłem Pana Piotra, ale teraz...
P.S. Ciekaw jestem jakie nożyce odezwą się, po tym uderzeniu w stół
( o ile znane jest Ci to przysłowie wzburzony/a/ internauto/tko/ ).

użytkownik usunięty

A jednak - męskie "ego" ???? mocno nadwyrężone -jeśli tak Cię to dotknęło!!!!!.
A może trochę z przymrużeniem oka??
Co chcesz udowodnić?
Że on jest stary, czy że Ty jesteś młody?
Jednak trudno pogodzić się z mijającym czasem.......a jeszcze trudniej do tego się przyznać - szczególnie TAKIEMU mężczyźnie.....

Pozdrowionka
Czterdziesrolatka ............a może i więcej?

użytkownik usunięty

przestałam cenić Fronczewskiego za marny udział w Kabarecie p.Lipińskiej, później zdeklasował się rolą w szmiradle TV
pt."Rodzina zastępcza", a to że jest tylko marnym boy'em
potwierdziła reklama biosteronu. Jeśli robi się takie rzeczy,
to marność i miernota.......brak osobowości.

użytkownik usunięty

Też nie macie się czego uczepić. Marna rola w Kabarecie Lipińskiej? Trzeba było się tam zgłosić i zagrać lepiej. Mój Boże, niektórzy to naprawdę mają problemy.

użytkownik usunięty

Hmm.. stoje troszkę po drugiej stronie, ponieważ jestem, jak to określiłeś "specem" od reklamowania leków. Pozwól, że posłużę się cyatami z twojej wypowiedzi:
- " biosteron, dla ludzi jak ja - po 40 -ce" - tak, P. Piotr jest po 40-stce. To granica wiekowa, kiedy twój organizm zaczyna już słabnąć i potrzebujesz dodatkowej pomocy "z zewnątrz". Nie każdego oczywiście dotyczy, zależy od stylu zycia.
- Rozumiem, że firmy farmaceutyczne dobrze płacą, ale tak się sprostytuować? - w jakim sensie sprostytuować? nie bardzo wiem o co Ci tutaj chodzi, że niby występowanie w reklamówkach be? Przestań chodzić do kina, bo praktycznie każdy aktor polski i zagraniczny coś reklamował lub reklamuje.
- "Spece" od reklamy , którzy te "dzieła" stworzyli, to swoją drogą bezrozumne istoty, które nie rozumieją, że taka reklama to ANTYREKLAMA. - Nie skomentuje, ale żaden z nas nie tylko nie dostał wymówienia, zamiast tego dostaliśmy premie za dobrą kampanie. Dotarliśmy do tych ludzi do których chcieliśmy dotrzeć, efekty były rewelacyjne. Możesz pluć do woli :) uwierz mi, nie jesteśmy bezrozumni, po prostu nie rozumiesz naszych zasad, celów i środków.
- Czegóż się nie zrobi dla kasy, gdy już nie idzie zawodowo jak kiedyś... - bez komentarza. najwyraźniej nie chodzisz do teatru, Fronczewski jest jednym z najlepszych obecnie aktorów, a co do gaży za występ w reklamówce - jeden z najdroższych w Polsce.
- Zapewniam, nie przemawia perzeze mnie sfrustrowany 40 latek - przemawia, polecam biosteron.
- A może już Wam Panowie reklamować Viagrę? - Nie znam kraju w którym dozwolone byłoby reklamowanie leków na receptę.

użytkownik usunięty

po czterdziestce był 20 lat temu, teraz niech sobie dośpiewa po 60-tce!

użytkownik usunięty

Od stycznia 2005. Pracuję w firmie farmaceutycznej, która produkuje Biosteron i muszę powiedzieć, że jest to naprawdę dobry preparat. Obecnie kupują go oboje moi rodzice - a wierzcie mi, w ich wieku, nie polacałbym im czegoś co nie daje rezultatów lub jest nie sprawdzone.
Pozdrawiam Lublin.

Hm.. Ja się tu wgłebiac nie będę w skutecznosc tego preparatu, bo nie mam nawet 20 lat, ale chciałabym podyskutowac na temat tego, czy nasz Piotr Fronczewski jest człowiekiem z klasą.. Ktoś tu powiedział, że " to że jest tylko marnym boy'em
potwierdziła reklama biosteronu"
No proszę Państwa!Ile to aktorów reklamuje różne produkty? Nawet taki Marek Kondrat! Zdawało mi się, że kiedyś była w reklamie Hanka Bielicka.. Ale to może tylko moje przywidzenia.. Żadna hańba. Człowiek łapie każdą okazję jeżeli moze sobie na czymś dobrze zarobić i to jest już czymś normalnym. A z resztą co ja mówię, tka było przeciez od zawsze.. Piotr jest znakomitym aktorem. Rodzina Zastępcza to naprawdę kiedyś był dobry serial. Wclae nie głupi, dobrze pomyślany.. Teraz i owszem, kiedy ciągnie się jak telenowela wiadomo, że pomysłów brak i to już nie to. Miałam okazję oglądać Piotra w teatrze rok temu. To mówiło wręcz samo za siebie. Doskonałe role jak choćby "Halo Szpicbródka". Ja jestem pewna, że ten aktor ma klasę jak żaden inny. I inni, bardzije juz współczesni, młodsi nie umywają sie do niego. To nawet bez porównania. Żaden Małaszyński czy Zakoscielny.
A co do reklam to naprawdę prosze od razu się tak nie unosić i pisac tutaj głupstwa, że Państwo nie lubią go już przez to. Poczekajmy a nawet pani Beata Tyszkiewicz w reklamie wystąpi. I ja nie będę wcale zdziwiona. Czasy się zmieniają, ludzie się nie zmieniają.
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones