Piotr Fronczewski

8,2
38 890 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

Ten facet reklamuje po prostu wszystko co się da, maści, leki, preparaty, towarzystwa ubezpieczeniowe, banki, a nawet gry komputerowe. Rozumiem że każdy chce czasem dorobić na boku, ale Fronczewski włazi już po prostu wszędzie, bierze każdą chałturę jaka mu się nawinie.

Brat_Stali

No właśnie. Trochę go za dużo w debilnych reklamach i serialikach. Szkoda
bo lubię oglądać gostka. Ale cóż kasa panie kasa.

Brat_Stali

Gry komputerowe ?? Nie słyszałem o grze,którą by reklamował swoim nazwiskiem.Owszem dubbinguje gry...Chyba,że chodzi o Świątynię Pierwotnego Zła,bo coś mi się zdaje,że na ulotce było napisane coś o nim...

Brat_Stali

Wydaje Mi się iż powinniśmy się skupiać nad tym jak gra- jeśli dobrze gra również w reklamie to chwała mu za to. Fronczewski przeszedł wszystkich w kunszcie ponieważ grał w Teatrze, kabarecie,Musicalach, filmie polskim i zagranicznym. To ,że gra w reklamie to nic -na Świecie Brando reklamował chusteczki do nosa, Redford pastę do zębów ,Newman płyn na włosy i można tak bez końca... grają najlepsi.

Brat_Stali

I tak kazdy ma własny rozum co do reklam imi tam jego obecnosc w nich ani nei przeszkadza, ani nie pomaga. W filmach jest dobry A że dubbinguje gry komputerowe to wspaniale, przynajmniej nie brzmią byle jak.

Brat_Stali

Pana Piotra ostatnimi czasy mało widać na wielkim ekranie.
Gra takie nie istotne role.
Dlatego musi sobie dorabiać w reklamach.
A zarabiane pieniądze za jedną reklamę nie są żadną fenomenalną kwotą,
wierzcie mi.

Brat_Stali

Ja osobiście widziałem go tylko w reklamie banku, gdzie występuje z psem Fąflem :) Wg mnie to żadna hańba, bo w obecnych czasach wiele gwiazd jeśli ma okazję sięga po łatwy pieniądz. Poza tym wydaje mi się, że promocja np. banku i tak jest bardziej prestiżowa niż reklamowanie Mango czy durnych konkursów SMS...

Brat_Stali

https://www.youtube.com/watch?v=yufs0U09Xy8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones