Piotr Fronczewski

8,2
39 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

Wkurza mnie w każdej roli :/ A szczególnie w rodzinie zastepczej :/ BEZNADZIEJA !!!

Mateusz_xD

Jak widać osoby twego pokroju nie umieją odróznić tak dobrego aktora jak pan Fronczewski od pseudo ról Paris Hilton.

Lily_Sue

Zgadzam się z tobą Rowan. paris Hilton a Piotr Fronczewski! Cóż za gust moja droga! Pff.... Mówi się, ze de gustpibus non desputandum ale w tym wypadku jest różnica. To twoje zdanie ale trzeba umiec odróżnić wspaniałą grę aktorską. Jego głos, podobnie jak głos Alana Rickmana powala na kolana (cóż za zbieg okolicznosci,z e oboje urodzili się w 1946 roku ^^) Egh... A gra aktorska, no bomba! Miałam okazję oglądać Piotra na trzydniowym wypadzie do Warszawy. Byłam w teatrze na sztuce "KOlacja dla głupca". przez cały czas sikałam po nogach za każdym przekleństwem Fronczewskiego. teksty były tak fantastyczne, ze lepiej już nie można. POlecam! Wspaniała satyra i wpsaniały humor. W rolach głównych jakaś pani z Klanu (nie pamietam jaka) Piotr Fronczewski i wspaniały Krzysztof Tyniec. Gorąco polecam ten spektakl w teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza.

Kaliope

Widocznie to jakiś dobry rocznik...

Mateusz_xD

"Rodzina zastępcza", o rany. A widziałeś go gdzieś indziej? Obejrzyj sobie "Ziemię obiecaną" (to taki film takiego pana co się nazywa Wajda - wiem, że możesz nie wiedziec o czym mówię). O rzadko której roli epizodycznej da się powiedzieć, że jest wybitna. Ta (tzn. Fronczewski jako Horn) jest.

Zawiesina

dokladnie. komentarz godny twojej wiedzy na temat filmow gdzie zagral fronczewski.

martamw

to "dokladnie" odnosi sie do komentarza Zawiesiny, zeby nie bylo niedomowien ;)

Mateusz_xD

Hehehe jak zobaczyłm blog tego gościa (założyciel tematu) to pomyślałem, że sobie jaja robi :P
A z Fronczeskim, ku*wa, to już przegina!
Idź i ruchaj swoją paris (w więzieniu)!

Mateusz_xD

Można się ze mną zgadzać, bądź nie, ale ja tak naprawdę kunszt aktorski Pana Piotra Fronczewskiego doceniłem tak naprawdę dopiero w teatrze. Nie ulega wątpliwości, że aktor ten ma w swoim dorobku wiele naprawdę dobrych ról w przeróżnych filmach, serialach (by wymienić tutaj choćby Konsula, Lata dwudzieste... lata trzydzieste, Hallo Szpicbródka czyli ostatni występ króla kasiarzy no i chyba najbardziej znana młodszej części widowni postać Ambrożego Kleksa. Można by wymieniać jeszcze wiele, wiele więcej. Miałem niebywałą przyjemność oglądać Go na deskach warszawskiego Teatru Ateneum i tego, co stworzył w kreacjach teatralnych - nie da się nie docenić. Dla mnie Piotr Fronczewski był, jest i będzie w zdecydowanej czołówce na liście 'Ulubionych aktorów. W mojej pamięci wrył się tyloma rolami, że nie sposób Go nie docenić. Tak na koniec mała uwaga apropos tematu 'Rodziny Zastępczej': Serial ten oglądałem i oglądam [choć w starszej wersji był wiele lepszy] - myślę więc, że mam na jego temat jakieś zdanie. Choć całą resztę Twojej wypowiedzi uważam za skrajnie idiotyczną i pozbawioną jakiegokolwiek pojęcia o tym, o czym piszesz to tutaj akurat niestety się z Tobą zgadzam. Sądzę mianowicie (odnosząc się do wypowiedzi AL'a), że coś jest na rzeczy: Rodzina Zastępcza jest obecna [Rodzina Zastępcza Plus jest bowiem jej logiczną kontynuacją, choć już nie tak dobrą] w telewizji od 1999 roku, a więc 8 lat ! Po tym czasie to, jak sądzę wielu aktorów mogłoby się znudzić, nawet tak dobrych, jak Piotr Fronczewski. Ja również nie oglądam Go już [wyłącznie w tej roli, zaznaczam !] z taką przyjemnością, jak z początku, ale jestem jaknajdalszy od twierdzenia, że to BEZNADZIEJNY aktor ! Ktoś, kto tak twierdzi jest skończonym ignorantem !

cOOba

wspaniały aktor
jeden z najlepszych polskich aktorów

użytkownik usunięty
cOOba

Ja też go uwielbiam, ale ta opinia to jeszcze nic. Ktoś 3 lata temu przyczepił się do niego, że reklamował Biosteron.

Aktorem jest dobrym, ale gra w gównach. Jedna, dwie dobre role a reszta to syf. Poza tym przez te reklamy nie mogę już patrzeć na jego napiętą gębę.

Mateusz_xD

A widziałeś go w jeszcze jakimś filmie, czy tylko w "Rodzinie zastępczej"?

Mateusz_xD

ja tam chłopa cenię za super dubbing w "Iniemamocnych" ;p a z jego twórczością aktorską raczej za słabo jestem zapoznany zeby sie wypowiadac.
Ale ocenianie na podstawie roli w "Rodzinie zastepczej" jest niestosowne, tak samo jak Jarka Boberka. Wińcie scenarzyste i rezysera, a nie ich.

Mateusz_xD

Pan Fronczewski jest moim ulubionym polskim aktorem. Może brzmieć to naiwnie,ale coś powoduje moją sympatię do niego. Nie tylko jego dorobek artystyczny,ale też coś,czego brakuje niektórym - klasa.
Nawet u Kuby Wojewódzkiego wypadł świetnie ^^

iselin_2

Sądzę,że Piotr Fronczewski jest fenomenalny, niestety nie miałam,JESZCZE, okazji zobaczyć go w teatrze, ale nie odmówię sobie tej przyjemności...
Podziwiam go za to,że w każdej roli jest świetny. A jego głos - BAJKA!!

Mateusz_xD

niestety, ale jestem zmuszony powiedziec, ze ten pan jest jednak wart tyle, co nic. Zeby wystapic w teledysku "będę brał cię w aucie cie łehe" skokoła i łono trzeba naprawde zejsc na psy

Roman

A moze nie znasz sie na zartach? A swoja droga, dopisuje sie do grupy wielkich fanow (faek) tego aktora. Szkoda, ze go tak malo. A rola w Rodzinie zastepczej uwazam bardzo dobra. Pan Jacek taki wlasnie jes, troche trudny, ale uroczy:)))).

Mateusz_xD

https://www.youtube.com/watch?v=yufs0U09Xy8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones