Piotr Fronczewski

8,2
39 284 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

Kolacja z głupcem

użytkownik usunięty

Właśnie wróciłem z Ateneum. Pan Piotr złamany chorobą genialny jak zawsze a z P. Tyńcem w parze jeszcze śmieszniej to wyszło.
Jesteście najlepsi co i mój synek nie skory do wyrażania wrażeń na swój sposób wyraził pozytywnie. Bardzo nam się podobało. POLECAM WSZYSTKIM.

użytkownik usunięty

Mialem przyjemnosc zobaczyc to przedstawienie,poniewaz aktorzy z teatru Ateneum wystawili je w Teatrze Nowym w Poznaniu. Znakomita komedia.Wspanialy duet Krzysztof Tyniec i Piotr Fronczewski.Polecam!

użytkownik usunięty

Nie wiem, czemu temat nosi nazwę Kolacja z głupcem skoro tytuł spektaklu Teatru Ateneum brzmi o ile dobrze pamiętam (byłem - po prostu świetne, jak wszystko zresztą z udziałem Pana Piotra) Kolacja dla głupca. Niezależnie jednak od tytułu spektakl był po prostu BOMBOWY !!! Moje szczerze gratulacje !! Oby grał jak najdłużej !!!

jA również widziałam. Wpsnaiały humor, świetny pomysł. A Tyniec i Fronczewski to dopiero zestawienie. Dawno już się tak nie bawiłam :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones