Artur RojekI

6,8
29 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Rojek

Bezwątpienia. Myslovitz czasami tak zachwyca, że myślimy o nagrodzie Grammy.

Według mnie Pan Rojek jest najlepszym wokalistą działającym w Polsce....

hollywood_man

Dokładnie, Artur Rojek to obecnie bezapelacyjnie najlepszy polski wokalista o wspaniałym głosie !!! Drugim najlepszym i najbardziej charyzmatycznym wokalistą w Polsce jest Piotr Mohamed czyli Glaca z grupy Sweet Noise.

hollywood_man

dokładnie. po prostu nie ma lepszych. myslovitz to już legenda, a przecież jeszcze tyle przed nimi :)

hollywood_man

"Według mnie Pan Rojek jest najlepszym wokalistą działającym w Polsce...."

Według mnie też:) Ma świetny głos, bardzo charakterystyczny i nieprzeciętny. Z wszystkich wokalistów, jakich słyszałam w życiu, głos Rojka i styl śpiewania podoba mi się najbardziej.

krikra_2

uwielbiam zespól myslovitz. wlasciwie byl pierwszym który mnie zainteresowal i zauroczyl. ale nie uwazam rojka za dobrego wokaliste. sila zespołu myslovitz tkwi w czyms innym a nie w wokalu. pamietacie pierwsza szanse na sukces z zespołem myslovitz i to w jaki sposob michał gasz zaspiewal tam piosenke "my". to byl wlasnie dobry wokal i popis warunkow glosowych. siwetne zespoly czesto nie maja dobrych wokalistów a mimo to sa siwetne, obok myslovitza mozan tu wymienic kult , my chemical romance i pewnie jeszcze wiele innych

duende_2

Czyli co? Artur Rojek - zły wokalista?! i facet z "Szansy na sukces" był od niego lepszy?

KPISZ SOBIE?

hollywood_man

Najlepszym wokalistą polskim jest Maciek Silski, który ma to charyzmę, a Artur Rojek niestety nie!

hollywood_man

dla mnie najlepszym wokalistą jest Janusz Panasewicz, niepowtarzalny głos , Lady Pank najlepszym zespołem w polsce

hollywood_man

Bardzo śmieszne. Myslovitz byłoby lepsze instrumentalnie.

hollywood_man

rojk anawet nie znam - posluichalem nic nadzwyczajnego :)
najlepszy glos ma bez watienia Gawlinski z Wilkow :)
oryginalny i ma to coc

hollywood_man

Głos jak głos ,ale teksty są po prostu fantastyczne,prawdziwe, o życiu, każda jego piosenka mnie wciąga. w żadnym polskim zespole może oprócz Dżemu nie słyszłam tak poruszających często tekstow. MYSLOVITZ górą!!! <3

kiniaa123

To posłuchajcie sobie twórczosci zespołu Coma (w 2009r. nagroda bodajże "zespół roku" , "płyta roku" i "wokalista roku" dla Piotra Roguckiego xD) . Ja akurat nic nie mam do Myslovitz , jeden z lepszych zespołów altertatywnych i rockowych w Polsce . Co do Michała Gasza , to na dobrą sprawę zrobił karierę po występie w Szansie.. w 2007 r. Do tego czasu poczynił ogromne postępy ( posłuchajcie chociażby utworu "Mury" w jego wykonaniu :) .
A co do tematu do sprawa nie jest prosta , ale moje propozycje są takie:
- Dżem (niezapomniany Rysiek Riedel
- Perfect (Grzegorz Markowski)
- Coma (Piotr Rogucki - obecnie,moim skromnym zdaniem,najlepszy polski wokalista rockowy)
- Myslovitz (Artur Rojek)
- Normalsi (Piotr Pachulski)
- Wilki (Robert Gawliński)
- IRA (Artur Gadowski)


Bardzo lubie także twórczość Hey i Edyty Bartosiewicz , ale skoro jest to forum o najlepszym polskim wokaliście , to tylko o tym wspominam xD

hollywood_man

ANDRZEJ LAMPERT - ten człowiek potrafi zaśpiewać dosłownie wszystko: od piosenek Jacksona, przez repertuar Grechuty do rozmaitych arii operowych; ma szeroką skalę głosu. Niestety, mało doceniany i "eksploatowany" przez media. A szkoda, bo należy mu się (w dobie Kupich i Stachurskich). Poza tym, ciężko spotkać wokalistę grupy pop-rockowej (PIN), który byłby jednocześnie tenorem:) Pozdro

Filodendron

A Myslovitz i Rojka też lubię:D Mają niebanalne teksty

hollywood_man

kocham go kocham go kocham go kocham go kocham go kocham go kocham go kocham A. Rojka !

hollywood_man

3/4 swoich kawałków Rojek śpiewa falsetem. Jeśli ktoś to lubi to OK, dla mnie po prostu jest bez jaj. Dużo lepszym wokalem może pochwalić się Robert Gawliński czy chociażby dużo młodszy i mniej doświadczony Krzysztof 'Zalef' Zalewski (szkoda tylko, że na tak krótko się pokazał). Technicznie bardzo dobry jest też Mietek Szcześniak, ale gatunek jego muzyki średni mi odpowiada...

hollywood_man

Ja nie lubię Myslovitz niestety .

hollywood_man

A ja uważam że najlepszym polskim wokalistą jest Janusz Radek. Rojek z kolei drugi.

hollywood_man

Ty chyba raczysz żartować. Wokalnie to on jest przeciętny, a poza tym ma okropną barwę głosu.

hollywood_man

Nie wiem z czego spadłeś ale musiało być wysoko. Rojek to 3 liga śpiewu. Za każdym razem jak słysze ten jego gejlovitz to nerwowo szukam gałki w radiu by tylko nie zadawać moim uszom więcej cierpienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones