Artur RojekI

6,8
29 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Rojek

Geniusz!

użytkownik usunięty

Dla mnie to prawdziwy poeta! Piosenki Myslovitz są wprost znakomite! A "Długość dźwięku samotności" to radość dla ucha.

Tak, ale akurat tekst do 'Długości...' napisał Wojtek Powaga(a skomponował Jacek Kuderski), tak samo jak tekst do 'Myszy i ludzie' i wiele innych piosenek jest autorstwa Powagi, tak samo wiele piosenek napisał Przemek Myszor. Rojek też pisze teksty i świetnie śpiewa, ale sam Rojek to nie Myslovitz!!! Myslovitz to 5 geniuszy, ale splendor spływa zawsze na Rojka, to dlatego zespół jest bliski rozpadu:-(

użytkownik usunięty
peesem

Naprawdę? Zawsze myślałam, że to cały zespół miał swój wkład w tekst piosenek. A że akurat Rojek jest jednym z nich, to jak najbardziej zasługuje na miano poety, jak i reszta współczłonków.
Niestety, tak to już jest, że owacje, oklaski itp. najbardziej zbierają wokaliści. Cóż zrobić...

To prawda. Uwielbiam Myslovitz, są po prostu świetni. Dla mnie najlepszy zespół, jaki kiedykolwiek istniał, ich piosenki mają duże przesłanie. Ale to prawda, że są bliscy rozpadu?

agata436

Z biografii tak wynika, Rojek powiedział, że chce rok przerwy i walnął drzwiami....na szczęście muzyka którą tworzą chyba ich ocali, prawdopodobnie obecnie nagrywają demo nowej płyty....

O kurde, to ja nie wiedziałam, że u nich się takie rzeczy dzieją.
Ale mam nadzieję,że się nie rozpadną, bo to jest taki fajny zespół...

użytkownik usunięty

True, true...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones