PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7974}
6,2 520
ocen
6,2 10 1 520
Na niebie i na ziemi
powrót do forum filmu Na niebie i na ziemi

Moim zdaniem film jest Ok. 7 na 10 !!! Wiadomo do mistrzostwa idealnego filmu lekko brakło ,ale jest bardzo dobry. Marzę o tym ,żeby wyszedł ,albo został zrobiony w wersji HD!!!! Wtedy to było by mistrzostwo świata!!!! Bo sam jestem żołnierzem w siłach powietrznych i ogólnie klimat jest bardzo ok.

tabot

Hej a w jakiej służysz ? Na bazie lotniczej czy w rakietowej ? Pytam gdyż też służę w SP

bling_2

12 BBSP ☺

tabot

Elegancko ! :)

bling_2

widze ze konta są aktywne chciałem zapytać czy mają panstwo dostęp do kopii filmu?

mnk_420

Film można obejrzeć na youtube.

bling_2

youtube zablokował film D:

mnk_420

Przykro mi, osobiście jeszcze nie tak dawno bo pod koniec roku 2016 oglądałem film właśnie na yt.

bling_2

Jest na Kino Polska :)

bling_2

Obecnie (marzec 2023) JEST na YouTube.

ocenił(a) film na 8
tabot

Świetny. Jak na tamte lata? Mozna powiedzieć super. Zdjecia rewelacja. A co do fabuły nie ma się co czepiać: lekka, nieskomplikowana i życiowa. Film typu "Krab i Joanna". Tyle, że tamten o morzu. Są jeszcze 2 takie fajne "morskie" filmy z tamtych lat. Kto dzisiaj robi takie filmy o takich tematach, środowiskach??????? Rzygać się chce na te paradokumenty, reality show i inne tańce ze zwierzętami na lodzie.... Jak to ktoś powiedział: obecne kino ma budzić emocje - niekoniecznie pozytywne (w sumie tak często jest patrząc ile tam przemocy), dawne kino poruszało duszę. I jak to kiedyś w jednym z wywiadów powiedział Jan Nowicki: "-Kiedyś filmy robiło się dokładniej...". Ciekawe, co miał na mysli...

tabot

Film po cyfrowej rekonstrukcji powinien być wydany na Blu Ray w oryginalnym formacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones