PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797600}
4,7 19 667
ocen
4,7 10 1 19667
3,6 29
ocen krytyków
Ciemno, prawie noc
powrót do forum filmu Ciemno, prawie noc

Dotychczas korzystałem z Filmwebu bardzo często, ale tylko na zasadzie porównania opinii na temat poszczególnych filmów z własnym gustem i preferencjami kinowymi. Po obejrzeniu "Ciemno, prawie noc" postanowiłem jednak zadać sobie trud i zarejestrować się tylko po to, żeby móc ocenić ten gniot i przestrzec wszystkich przed wydaniem pieniędzy, zaoszczędzeniem czasu, a co najważniejsze uchronić przed poczuciem totalnego zażenowania po wyjściu z kina. Ja czegoś takiego doświadczyłem pierwszy i mam nadzieję ostatni raz w życiu. Nie będę oceniał poszczególnych elementów tego czegoś, po prostu jako całość stanowi to najgorszy film, jaki kiedykolwiek widziałem niezależnie od jakichkolwiek kryteriów. Jeśli ta opinia uchroni chociaż jedną osobę przed pójściem do kina, to było warto poświęcić 15 minut życia :-)

ocenił(a) film na 5
AleksanderW

Aż tak tragiczny nie jest. Ale potwornie męczący i właściwie o czym jest ten film?

AleksanderW

Dzięki! Byłem na 99,99% pewny, że nie warto na to iść. Dzięki Tobie, jest to już 100% ;]

ocenił(a) film na 1
AleksanderW

dokladnie. tez chcialbym przestrzec rodakow! nawet jak Wam doplacac beda to nie ogladac bo juz sie nie odobejrzy...wyszedlem z kina w polowie... totalny gniot-mam nadzieje ze nie finansowany z moich podatkow przez PISF...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones